Manažer logistiky | automotive | Osobní vůz!

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-21-383994
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro všechny nadšené logistiky, kteří mají ideálně znalosti z výrobní společnosti a zkušenost s vedením lidí. Hledá se Manažer logistiky!

Společně s ředitelem společnosti se budete podílet na tvorbě strategických pokynů, budete ladit podnikové a obchodní procesy se strategií celého dodavatelského řetězce.

Povedete mimo jiné i tým 12 lidí. Hlavními zákazníky jsou firmy jako VW, Audi, Volvo, Hyundai.

Co by Vás dále čekalo:

  • Vytvořit model a udržovat mapu procesů dodavatelského řetězce a vylepšovat je
  • Vytvořit model a udržovat mapu aplikací (aplikovaných IS pro dodavatelský řetězec) a identifikovat příležitosti ke zlepšení
  • Zajistit vypracování norem (postupů, metodických postupů, formulářů) pro dodavatelský řetězec v dané oblasti podnikání a zajistit, že odpovídají požadavkům zákazníků, právním předpisům a místním požadavkům
  • Zajistit vypracování specifikací pro funkce poskytované aplikovanými IS pro dodavatelský řetězec a zajistit, že odpovídají požadavkům kladeným na dodavatelský řetězec
  • Zajistit soulad mezi fyzickými a informačními toky
  • Podpořit provádění nových projektů týkajících se aplikovaných IS pro dodavatelský řetězec.
  • Dohlížet na pravidelné cykly zásob ve skupině a analyzovat nedostatky
Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici min. 4 roky
  • Znalost logistických procesů ve výrobní společnosti (nejlépe automotive)
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (denní komunikace), francouzský jazyk výhodou
  • Znalost počítačových a kancelářských nástrojů (Word, Excel, MS Outlook)
  • Znalost programu MPNet VÝHODOU
  • ŘP skupiny B
Benefity
  • 23 dní dovolené
  • Osobní automobil
  • 13. plat (polovina vyplácena v létě a polovina na konci roku) - za posledních 8 let vypláceno pravidelně
  • Stravenky
  • Notebook a mobilní telefon