MANAŽER LOGISTIKY | AUTO

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 90 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-21-406735
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený manažer externí i interní logistiky?

Umíš perfektně anglicky, ovládáš Excel a SAP a máš skvělé vyjednávací schopnosti?

Do naší firmy hledáme zkušeného MANAŽERA LOGISTIKY.

Tvým úkolem bude:

  • Vývoj a provádění strategií
  • Vytváření a provádění ročních plánů nákupu
  • Rozvoj a úprava dodavatelské základny
  • Být Supplier Account Manager (SAM) pro přidělené dodavatele.
  • Průzkum trhu pro nové inovace a technologie a jejich prezentace vedení společnosti
  • Zajištění bezpečných pracovních metod/nástrojů prostřednictvím spolupráce s dodavateli
  • Implementace bezpečnostních prvků s dodavatelskou základnou
  • Účast na rozhodování o nákupu vs. pronájmu
  • Efektivita v nástrojích elektronického získávání zdrojů (elektronické výběrové řízení, e-aukce, nákupní katalogy atd.)
Požadavky
  • Více než 5 let pracovních zkušeností v mezinárodním zadávání zakázek i
  • Plynně anglicky minimálně úroveň C1
  • Dobrá znalost MS Office
  • Preferována znalost SAP
  • Dobré vyjednávací schopnosti
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a zkušenosti s obchodním jednáním v anglickém jazyce
  • Velmi dobrý týmový pracovník
  • Zkušenosti s vedením lidí na dálku
Benefity

Dovolená 5 týdnů

Příspěvek na penzijní připojištění

Cafeterie 1600 Kč/m

Příspěvek na dojíždění

Stravenky za 160 Kč

Pružná pracovní doba

Firemní auto

Roční bonusy