Manažer logistiky

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 140 000 Kč
Referenční číslo
9-21-401854-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Právě obsazujeme pozici Manažer logistiky!

Pokud jste akční typ člověka, který má rád nové zkušenosti a nebojí se chopit nového projektu, dejte nám o sobě vědět.

Můžete se těšit na vedení logistického týmu a nastavení cílů logistiky.

Budete mít na starosti:

  • přípravu a návrhy obchodně-provozního plánování
  • odpovědnost za hlavní plán výroby spolu s výrobními manažery
  • zlepšení a podporu výkonu a vztahů s dodavateli a logistickými partnery
  • sledování logistického výkonu a implementaci nezbytných zlepšovacích kroků v souladu s ostatními funkcemi závodu (kvalita, efektivita výrobního systému)
Požadavky
  • VŠ technického směru
  • zkušenost na obdobné pozici alespoň 5 let
  • výborná znalost AJ slovem i písmem
  • silná osobnost s proaktivním přístupem
Benefity
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové vzdělávání
  • možnost růstu v rámci společnosti