MANAŽER LOGISTIKY !!!

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
9-21-395329-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s logistikou ? Hledáme kandidáta, který zvládne logistiku ve výrobním závodě. Chcete se podílet na nastavení nových procesů a měnit věci k lepšímu? Rozhodně dostanete šanci realizovat své plány a nezůstane jenom u teorie.

  • Budete řídit činnosti oddělení logistiky, dispozice, nákupu a skladů
  • Koordinovat činnosti a řídit zaměstnance příslušných úseků společnosti v rámci managementu logistických a distribučních procesů
  • Odpovídat za skladové hospodářství

spolupráce při nákupu surovin a materiálů

  • Zajišťovat dopravu a obalový materiál
  • Optimalizovat logistické toky ve společnosti
  • Reporting
Požadavky
  • Předchozí prokazatelné zkušenosti na stejné pozici
  • Znalost logistických procesů
  • Management, motivace a vedení lidí
  • Koncepční a strategické myšlení
  • Angličtina
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování / stravenky
  • Kafetérie