MANAŽER LINKY I AUTOMOTIVE I ŘÍZENÍ LIDÍ

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 31 500 Kč
Referenční číslo
5-30-347518
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat pro TOP společnost a podílet se tak na významných projektech, které hýbou automobilovým průmyslem?

Napište nám svůj životopis!

Co Vás bude čekat?

plánování práce operátorů a jumperů výrobní linky aby fungovala plynule

vedení dokumentace výrobního procesu a kvalitě výroby

zodpovědnost za zlepšování, zavádění změn a kontrol

Požadavky

vzdělání SŠ

uživatelská znalost PC

AJ výhodou

zkušenosti s řízením lidí

třísměnný nebo nepřetržitý provoz

pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem

Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Výrobky společnosti za zvýhodněné ceny
  • Věrnostní bonusy
  • Výhodný program u společnosti T-Mobile
  • Závodní stravování (zaměstnanec platí pouze 16,- Kč za hlavní jídlo a 7,- Kč za polévku, zbytek doplácí zaměstnavatel)
  • Slevy v optikách, na sportovištích apod.
  • Zaměstnanecký benefit u společnosti Dell
  • Firemní oblečení