MANAŽER KVALITY - PLZEŇ !!!

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
9-18-367300
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

MANAŽER KVALITY V PLZNI ! Hledáme zkušeného člověka, který zvládne vedoucí pozici v automotive kvalitě, dokáže skutečně vést podřízené....

Vaším úkolem bude:

  • zodpovědnost za QMS a za ISO/TS 16949 certifikaci
  • zodpovědnost za všechny procesy týkající se kvality pro automotive
  • tvorba hlášení v různých formátech
  • kontrola kvality výroby a výrobních procesů
  • řešení stížností od zákazníků, koordinace opatření k nápravě
  • řešení dodavatelských kvalitativních problémů
  • provádění interních a zákaznických auditů dle požadavků
  • vedení dokumentace v oblasti kvality
Požadavky

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici v automotive min. 5 let
  • Znalost problematiky řízení kvality
  • Certifikovaný manažer v oblasti norem VDA (výhodou), ISO 9001 a ISO TS 16949
  • Detailní znalost požadavků normy ISO9001 a ISO/TS16949 a její praktické užití (certifikace interního auditora výhodou)
  • Znalost nástrojů kvality jako jsou 8D, FMEA, SPC, VDA6.3 (výhodou), PPAP, APQP, apod.
  • Zkušenost s vedením týmu, manažerské dovednosti
  • Angličtina
Benefity
  • osobní automobil i k osobnímu použití
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • flexipasy
  • profesní vzdělávání
  • příspěvky na životní/penzijní připojištění