MANAŽER KVALITY l PRAHA l FARMACIE l až 120 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
2-4-398810-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro významného klienta v oblasti zdravotnictví a farmacie aktuálně hledáme nového kolegu na pozici MANAŽERA KVALITY!

Co bude Vaší náplní práce?

  • příprava specifikací produktu, provádění uživatelských testů
  • podpora při kompletaci dat, zaznamenávání požadavků klientů
  • odhalení chyb a zavádění nápravných opatření
  • asistence při procesu sladění, řízení a udržitelnosti budoucího procesního modelu
  • definice datových standardů a globálních obchodních rolí
  • podpora kolegů a nastavování procesů
  • dohled nad implementací SAPu
Požadavky
  • 5 let praxe v oddělení kontroly kvality
  • VŠ vzdělání v chemii/inženýrství
  • zkušenost s implementací programu SAP
  • znalost projektového řízení
  • AJ na komunikativní úrovni (B1-B2)
  • skvělé komunikační dovednosti
  • Angažovanost, spolehlivita, týmovost
Benefity
  • Stravenky, dotované stravování
  • 37,5 hodin týdně – výrobní firma
  • flexibilní pracovní doba
  • 3 sick days
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Flexi pass