MANAŽER KVALITY

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
9-30-345032
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený manažer, který má za sebou bohatou praxi v oblasti kvality, vedení oddělení i týmu lidí? Znáte dobře nástroje a normy používané v automotive?

Aktuálně hledáme pro rostoucí nadnárodní společnost MANAŽERA KVALITY, který je procesně zaměřený, lidsky orientovaný a má rád výzvy.

Na dané pozici bude Vaší náplní práce:

  • Řízení oddělení kvality
  • Spolupráce se závody i v Německu a Rakousku
  • Stanovování cílů oddělení, jejich dosažení, řízení průběhu
  • Zlepšování a zvyšování efektivity systému jakosti
  • Zodpovědnost za vzorkování a změny se zákazníky – PPAP
  • Řízení procesů zákaznické i dodavatelské kvality, řešení reklamací
  • Organizace interních a zákaznických auditů
  • Zodpovědnost za nápravná a preventivní opatření při neshodě
  • Zavádění statistických metod ve společnosti
  • Spolupráce na projektech, vyhodnocování výsledků kvality
  • Reporting
Požadavky
  • VŠ technického směru
  • praxe v oblasti automotive
  • zkušenost s vedením oddělení kvality min 5 let
  • znalost automotive norem, nástrojů a metod řízení jakosti (IATF 16949, FMEA, PPAP, APQP, SPC, 8D, atd.)
  • zaměřenost na procesy, systematičnost
  • schopnost vést tým lidí metodou "lead by example"
  • znalost metrologie, praktická zkušenost velkou výhodu
  • angličtina a němčina na úrovni min. B2 (mluvená forma)
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Zajímavý příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Hrazené stravování
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Firemní akce