MANAŽER KVALITY

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
11-30-337733
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený manažer, který má za sebou bohatou praxi v oblasti kvality, vedení oddělení i týmu lidí? Znáte dobře nástroje a normy používané v automotive?

Aktuálně hledáme pro rostoucí nadnárodní společnost MANAŽERA KVALITY, který je procesně zaměřený, lidsky orientovaný a má rád výzvy.

Na dané pozici bude Vaší náplní práce:
* Řízení oddělení kvality
* Stanovování cílů oddělení, jejich dosažení, řízení průběhu
* Zlepšování a zvyšování efektivity systému jakosti
* Zodpovědnost za vzorkování a změny se zákazníky – PPAP
* Řízení procesů zákaznické i dodavatelské kvality, řešení reklamací
* Organizace interních a zákaznických auditů
* Zodpovědnost za nápravná a preventivní opatření při neshodě
* Zavádění statistických metod ve společnosti
* Spolupráce na projektech, vyhodnocování výsledků kvality
* Reporting

Požadavky

* min. SŠ technického směru
* praxe v oblasti automotive
* zkušenost s vedením oddělení kvality min 5 let
* znalost automotive norem, nástrojů a metod řízení jakosti (IATF 16949, FMEA, PPAP, APQP, SPC, 8D, atd.)
* zaměřenost na procesy, systematičnost
* schopnost vést tým lidí metodou "lead by example"
* znalost metrologie, praktická zkušenost velkou výhodu
* angličtina nebo němčina na úrovni min. B2 (mluvená forma)

Benefity

- nadstandardní finanční ohodnocení
- pravidelné bonusy
- 13. plat
- 5 týdnů placené dovolené
- pružná pracovní doba
- závodní stravování / příspěvek na stravování
- další odborné vzdělávání