MANAŽER/-KA NÁKUPU| AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
8-20-357874
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nákupní oddělení v menší výrobní společnosti hledá svého manažera/-ku! Zvládnete koordinovat malý pracovní kolektiv?

Do mezinárodní holandské společnosti na Teplicku hledáme pracovníka/pracovnici na pozici MANAŽER/-KA NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ.

Co se od Vás bude očekávat?

  • Komunikace s klíčovými dodavateli
  • Vedení a koordinace pracovního oddělení nákupu (do 5 pracovníků)
  • Komunikace s mateřskou společností v Holandsku
  • Dohled nad rozpočty a tvorba plánů
  • Sledování a analýzy trhu s komoditami
Požadavky

Co byste na pozici MANAŽER/-KA NÁKUPU měli splňovat?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň 3 roky praxe na obdobné pracovní pozici
  • Znalost prostředí automotive
  • Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
  • Plynulá znalost anglického jazyka (min. úroveň B2)
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Být aktivním řidičem/řidičkou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, flexi poukázky
  • Příspěvky na penzijní / životní pojištění
  • 13. plat
  • Náborový bonus ve výši 10 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 2 000 Kč
  • Odměny za doporučení zaměstnance
  • Kurzy a školení
  • Občerstvení zdarma