MANAŽER INTERNÍ KOMUNIKACE

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Referenční číslo
6-13-339568
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušená štika na poli řízení komunikace? Pak si nenechte uplavat pozici Manažer interní komunikace. Však víte - Vysočina je rybníček malý a taková udička se tady nenahazuje každý den.

Ne každá firma vnímá komunikaci jako důležitou součást úspěšného fungování. U nás je tomu jinak! Tím spíše, že komunikace proudí napříč několika zahraničními pobočkami. V čem vidíme Vaši důležitost a co budou Vaše úkoly?

- zodpovědnost za řízení interní komunikace v našich výrobních závodech (CE)
- částečně řízení externí komunikace v lokálním závodě (CZ)
- doručování klíčových zpráv, ať už v rámci skupiny nebo na lokální úrovni
- budování značky zaměstnavatele
- tvorba a správa různých komunikačních kanálů
- příprava akcí pro zaměstnance i veřejnost
- podpora při organizaci významných návštěv závodu
- spolupráce s oddělením marketingu při tvorbě kampaní a jejich obsahu (plakáty, videa, prezentace, překlady, apod.)
- příprava a realizace projektů
- podpora místních médií, PR
- řízení krizové komunikace

Požadavky

Jak si Vás představujeme?
- máte zkušenosti na stejné pozici min. 3 roky
- stanete se nositelem těch nejdůležitějších informací v naší společnosti, takže setkání s Vámi pro nás musí být tak nějak láska na první dobrou
- skvělý a přirozený komunikátor
- mistr českého jazyka s nadáním a citem dát ta správná slova na papír
- budete komunikovat do našich zahraničních závodů, takže angličtinu ovládáte na profesionální úrovni
- pokud máte i plynulou němčinu, tak Vám snad už objednáváme židli do kanceláře (pro nás obrovská výhoda, ale neberte to jako limit)
- zkušenosti s řízením projektů na úrovni mezinárodního týmu vítáme
- máte velmi dobré prezentační schopnosti, takové to kouzlo osobnosti
- nechybí Vám otevřenost a kreativní myšlení
- čeká Vás cestování i mimo ČR, takže řidičský průkaz je nutností

Benefity

- týden dovolené navíc
- pravidelné finanční bonusy
- Cafeteria 800 Kč / měs.
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- mobilní telefon, notebook
- stravenky