MANAŽER CONTROLLINGU | AŽ 120 000 KČ | LIBERECKÝ KRAJ

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 120 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
11-7-404208
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v controllingu z výrobní společnosti?

Domluvíte se anglickým či německým jazykem?

Jako Manažer controllingu budete zodpovídat za:

  • finanční řízení výrobního závodu, měsíční závěrky
  • přípravu podkladů pro vyhodnocení zakázek a výrobní oblasti
  • tvorbu analýzy profitability projektů
  • zpracování výrobkové kalkulace
  • tvorbu finančního plánu, rozpočtů
  • reportování finančních výsledků do mateřské společnosti
  • přípravu schvalování investic
  • řízení optimalizace nákladů
Požadavky
  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • minimálně 5 let zkušeností v oblasti controllingu ve výrobní společnosti
  • pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • zkušenost práce v SAP
  • znalosti a orientace v oblasti: účetnictví, daně, treasury, cash flow, finanční audit
Benefity
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • penzijní pojištění
  • zvýhodněné tarify
  • odborné vzdělávání