MANAŽER AP TÝMU

Referenční číslo
7-7-375742
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme MANAŽERA ÚČETNÍHO TÝMU, který bude odpovědný za oddělení AP v rozšiřující se mezinárodní společnosti s vynikající etikou zaměstnanců.

Abyste uspěli, musíte mít předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví.

Vaše povinnosti:

  • Činnosti související s řízením týmu (koordinace týmů, pomoc kolegům, koučování)
  • Dohled nad procesy AP a T&E
  • Údržba systému AP a hlavní databáze dodavatelů
  • Kontrola přesností a kvality práce
  • Průběžné reporty a analýzy
  • Práce v SAPu
  • Spolupráce na více projektech
Požadavky
  • Titul z financí, ekonomie, managementu nebo účetnictví
  • Plynulá angličtina
  • Znalost systému SAP (nebo podobného systému)
  • Předchozí pracovní zkušenosti na podobné pozici budou výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Zdarma zaručené parkování v centru města
  • Příspěvek na dopravu
  • 25denní dovolená za příplatek
  • 2 nemocné dny / rok
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba