MANAŽER AKVIZIC | ENERGETIKA

Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-23-396741
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nadnárodní energetickou společnost hledáme MANAŽERA AKVIZIC, který se bude soustředit a bude mít na starosti:

  • vyhledávání obchodních příležitostí - cílovou skupinou zákazníků jsou střední a velké firmy
  • tvorbu nabídek a návrhů komplexních řešení v oblasti fotovoltaických panelů
  • vedení zakázek od A do Z
  • rozvoj a udržování obchodních vztaků s klíčovými zákazníky
  • vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli technologií
  • plánování a reporting managementu

Zašlete nám svůj životopis nebo si o více informací zavolejte na číslo 601 204 498.

Požadavky
  • VŠ vzdělání, ideálně technického směru nebo relevantní praxe
  • Zkušenosti z prostředí energetického trhu
  • Komunikativní znalost AJ (B2)
  • Zkušenosti s obchodem/akvizicemi
  • Projektové myšlení, zkušenosti s projektovým managementem budu velkou výhodou
Benefity

5 týdnů dovolené

Finanční benefity

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování

Pružná pracovní doba

Firemní vzdělávání (jazykové kurzy aj.)