Manager pro coworkingové centrum

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-5-357760
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro brněnskou pobočku mezinárodní develporské společnosti hledáme vhodné kandidáty pro založení a vedení pilotního projektu Coworkingového centra, coworking managera.

Vaší náplní práce bude:

  • snaha o obsazenost centra - zisk potenciální klientely na pronájem prostor, navazování kontaktů, rozvíjení vztahů s klienty
  • zajištění prohlídek s klienty, tvorba návrhů a podepisování dokumentů
  • zajištění chodu centra po stránce servisu, úklidu a objednávek spotřebních materiálů
  • zajištění každodenní logistiky prostoru a implementace nových technologií a procesů ve spolupráci s recepcí
  • udržování kontaktu s dalšími odděleními společnosti finanční, právní, marketingové, projektové aj.)
  • reporting a hlášení obchodních výsledků
Požadavky
  • min. SŠ s maturitou, obchodní zaměření studia výhodou
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni jak psanou tak mluvenou formou pro komunikaci s nadřízenými i klienty
  • obchodní myšlení a zkušenosti nutností
  • zkušenost s vedením vlastních projektů
  • zodpovědná, komunikativní, organizovaná osobnost, která si umí stanovit priority
  • Roční bonus ve výši 1-2 násobek platu při plnění stanovených cílů
  • Odpovědnost za jedinečný projekt pro brněnský region
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pravidelné firemní akce