Manager obchodního domu l RETAIL

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
85 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
19-24-382453
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náš klient, který vévodí retailu nabízí pracovní příležitost Manager obchodního domu. Hledáte-li férové jednání, stabilitu, tak čtěte dál!

Náplň práce:

  • zodpovědnost a koordinace svěřené prodejny
  • prezence v obchodním domě a v office
  • zodpovědnost za plnění cílů a ekonomických ukazatelů
  • vedení zaměstnanců a rozvoj jednotlivých vedoucích oddělení
  • dodržování veškerých právních, hygienických, pracovněprávních, interních, bezpečnostních a jiných předpisů
Požadavky
  • min. roční zkušenost na podobné pozici v oblasti potravin, logistiky, výroby či automotive
  • flexibilita (ochota práce přesčas a o víkendu)
  • zkušenost s vedením velkého týmu
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolenů
  • cafeterie
  • služební vůz i k soukromým účelům (Audi nebo BMW)
  • placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
  • Multisport karta