Loyalty Operations Support

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 56 000 Kč
Referenční číslo
19-19-361681
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenost s projektovou koordinací/máš projektový background?

Poradíš si s číslami, analýzami a nejen to, ale i Tě to baví?

Přicházíš z mezinárodního prostředí a umíš se v mezinárodním týmu domluvít anglicky?

Pokud můžeš odpovědět ano, tak pokračuj ve čtení!

Co bude Tvou náplní práce?

"Loyalty" provozní aktivity:

  • Podpora každodenních věrnostních operací v České republice a na Slovensku.
  • Nastavení IT pro aktivity spojené s věrnostními programy - testování mobilní aplikace, nastavení produktových kódů, dárkových kódů ve věrnostním a webovém systému, nastavení v systémech CRM.
  • Vytváření pravidelných a ad hoc zpráv.
  • Koordinace řešení IT ticketů s Helpdeskem související s věrnostními aplikacemi, softwarem, problémy s CRM nabídek s IT.
  • Komunikace proti podvodům s centrem zákaznických služeb, partnery a weby.
  • Podpora procesu věrnostních faktur a uzávěrky ke konci měsíce kontrolou správnosti faktury partnera (logistika, dary, vyplacení a vystavení partnerů) a sledováním došlých faktur.
  • Podpora procesu uzavírání smluv, koordinace finalizace smluv.

"Loyalty" projektové aktivity:

  • Testování nových funkcí, koordinace testů.
  • Sledování stavu webu, koordinace přechodových aktivit, věrnostní provozní činnosti.
  • Údržba systému - nahrávání, aktualizace dat, kontrola dat, aktualizace a nastavení systému.
  • Sledování a řešení vad, problémy ve spolupráci s IT týmem.
  • Denní zprávy a kontrola podvodů.
  • Příprava a koordinace dodržování právních předpisů, včetně podmínek, smluv vyvolaných novými funkcemi.
  • Příprava komunikace na weby a partnery.
  • Příprava školení - online i písemné manuály.
  • Pomoc s vývojem CRM včetně malého technického nastavení i marketingové části (obrázky, testy, práce s agenturou).
Požadavky

Požadovaná praxe a kvalifikace:

  • Ukončené SŠ vzdělání.
  • Čeština/slovenština a angličtina na takové úrovni, aby bylo možné denně ústně komunikovat s mezinárodním týmem.
  • Zkušenost s projektovou koordinací.
  • Zkušenost z mezinárodního prostředí.
  • Zkušenost s testování, technická zdatnost.
  • Vynikající analytické dovednosti.
  • Přesnost.
  • Skvělé komunikační schopnosti.
  • Otevřená, proaktivní a týmový duch.
  • Zaměření na dokončování a schopnost provádět multitaskingové aktivity.
  • Znalosti MS Office - Excel, Word, PowerPoint atd.
  • Zkušenost s loyalty programy výhodou!
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v plné hodnotě hrazené zaměstnavatelem
  • on-line vzdělávání
  • jazykové kurzy ve firmě
  • důchodové připojištění
  • životní pojištění po odpracování několika let ve firmě
  • možnost vakcinace