LOGISTIK/ZÁKAZNÍCKÝ SERVIS

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-6-359280
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Tato pracovní příležitost je pro ty z vás, kteří by rádi pracovali v menším kolektivu a oceníte nekorporátní přístup.

Pracovní náplň:

  • Obecně podpora svěřených zákazníků ve spolupráci se Sales Managerem
  • Příjem a zadávání objednávek do systému – nákupních, prodejních, výrobních
  • Komunikace se zákazníky – objednávky, logistika, a další
  • Logistika – koordinace objednávek na skladě, jejich dodání, objednávání přepravy
  • Překlady marketingových a jiných sdělení pro zákazníky z AJ do ČJ
  • Občasné návštěvy svěřených zákazníků společně se Sales Managerem
  • Pravidelná komunikace se SM a vedením pobočky
  • Občasná tvorba cenových nabídek
  • Kontrola splatností
  • Řešení reklamací
  • Zadávání nových zákazníků do systému
  • Další administrativní procesy
  • Aktivní účast na firemních akcích
Požadavky
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • AJ na komunikativní úrovni – telefonáty, e-maily, osobní kontakt
  • NJ výhodou, není nutné
  • Znalost běžných kancelářský programů – MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS Powerpoint, případně některý z informačních systémů výhodou
  • Komunikativní člověk – komunikace se zákazníky, mezinárodními pobočkami, kolegy
Benefity
  • Práce v malém a flexibilním kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí a zázemí
  • Vlastní kancelář
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Služební telefon s voláním zdarma vč. datových služeb
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělání – jazyky, PC kurzy
  • Multisport karta placená zaměstnavatelem