Logistik/přeprava

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-21-360121
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nadnárodní společnosti se sídlem v okrese Litoměřice hledáme logistika. Máte zkušenosti s plánováním dopravy a přepravy a plynulou angličtinu? Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis.

Co Vás čeká:

odpovědnost za plánování a objednání přepravy hotových výrobků k zákazníkům při maximálním využití dopravních prostředků a plnění požadovaných termínů

kompletace jednotlivých dodacích listů pro daného zákazníka tak, aby byla dodržena maximální míra využití dopravního prostředku

vytváření objednávek přepravy splňující požadavky na termín dodání

ve spolupráci s přepravcem a skladem materiálu koordinace nájezdu dopravního prostředku na místo nakládky (sklad v závodě nebo externí sklad)

vystavování podkladů pro potřeby vnitropodnikové přepravy

příprava podkladů pro celní řízení u přeprav do zemí mimo EU

kontrola faktur za přepravy

v případě přepravních reklamací příprava podkladů pro jejich projednání

pravidelné provádění hodnocení dodavatelů přepravy na svěřeném úseku

příprava podkladů pro statistické hodnocení dopravy

Požadavky

Požadavky:

min. SŠ vzdělání

aktivní znalost anglického jazyka podmínkou

praxe v oblasti plánovaní dopravy, případně interní logistiky vítána

uživatelská znalost práce s PC, výhodou znalost SAP, MS office

příjemné vystupování, výborné komunikační a organizační schopnosti

dobré analytické a organizační schopnosti

strategické a technické myšlení

pečlivost, svědomitost, aktivní přístup

schopnost a ochota podílet se na mezinárodních projektech

Benefity
  • odměny a bonusy
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • sick day
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování