LOGISTIKA | MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ S AJ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-21-359339
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Krásná moderní výroba, německá kvalita, žádný těžký průmysl ani automotive!

Produkt celosvětové úrovně, který se vyrábí tady na Vysočině!!!!

Hledáme člověka, který má zkušenost s logistikou, nákupem, plánováním, skladovým hospodářstvím ... Takže takového Ferdu mravence :-)

Tato pozice je NOVÁ! A bude tedy tak trochu na TOBĚ, jak to pojmeš ...

Přímý nadřízený (vedoucí logistiky) je v ČR, ale spolupráce s pobočkami v zahraničí bude na denním pořádku.

Bude se nám jednat o úzkou spolupráci s výrobou a kvalitou.

Materiál jsou plastové, hliníkové komponenty, žádné technické složitosti.

Potřebujeme kolegu, který dokáže komunikovat s dodavateli a našimi partnery.

Bude zde velká zodpovědnost za materiálové hospodářství, tok materiálu a dodržování výrobních plánů.

Požadavky
  • SŠ/VŠ
  • ANGLIČTINA - komunikativní - denní spolupráce s centrálou v zahraničí
  • PRAXE min. 5 let ( plánování / logistika / materiálové hospodářství)
  • zkušenost z výrobního prostředí
  • pokročilá úroveň Excelu
Benefity
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností uchazeče
  • 13. mzda
  • dovolená 5 týdnů
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce