LOGISTIKA-KOORDINÁTOR TÝMU|PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-21-378109
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte za sebou praxi s vedením týmu a logistikou? Dokážete komunikovat na denní bázi v anglickém jazyce?

Potom bych měl zajímavou vedoucí pozici pro tým o 2-3 členech se zaměřením do logistiky, konkrétně pozici KOORDINÁTOR TÝMU.

Jako KOORDINÁTOR TÝMU budete mít na starost:

  • Komunikaci s dodavateli i zákazníkem
  • Optimalizaci transportních nákladů
  • Odpovědnost za koordinaci týmu o cca 2-3 členech
  • Zaškolení nových kolegů
  • Monitoring výkonu dopravců a jejich reporting
Požadavky
  • Alespoň 2 roky zkušeností v logistice
  • Angličtina na komunikativní úrovni (denní komunikace)
  • Zkušenost s vedením týmu (klidně i menší tým)
  • Dobrou znalost MS Office
  • Další znalost jazyků velkou výhodou

Poprosím o zaslání životopisu v českém a anglickém jazyce.

Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce