LOGISTIK / NÁKUPČÍ - Jihlava centrum

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-21-352123
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Velké korporáty nejsou tvůj šálek kávy? Přesto chceš práci, kde využiješ angličtinu a po čase dostaneš šanci postoupit na vyšší pozici? Pak mi pošli svůj životopis. Tohle je tvá šance pracovat přímo v centru Jihlavy!

Jak si práci u nás představit:

  • denní komunikace v angličtině
  • obchodní cvrkot, který občas připomíná burzu
  • menší tým skvělých profíků, kteří tě zaučí nebo podají pomocnou ruku
  • zároveň možnost nést plnou odpovědnost za svou práci

Jaký bude tvůj start:

  • začneš jako podpora pro oddělení nákupu
  • budeš zařizovat logistiku a vše kolem toho
  • k tomu dostaneš pár zákazníků, na kterých získáš první zkušenosti s nákupem
  • budeš vyjednávat o cenách, řešit reklamace, zajišťovat potřebné dokumenty a zapisovat vše do systému
  • skvělé je, že svoje zkušenosti můžeš časem zúročit a posunout se na pozici nákupčího nebo obchodníka pro export
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe není podmínkou, ale chceme vidět, že už máš něco za sebou (brigády, zahraniční stáž, praxe při škole, apod.)
  • plynulá AJ slovem i písmem
  • výborné komunikativní dovednosti
  • aktivní přístup k práci, nebojíš se dělat rozhodnutí, umíš rychle reagovat na změny a bude tě bavit obchodní svět, kde se neustále řeší priority, ceny a čas
  • chceme vidět, že se na tebe můžeme spolehnout
  • určitě vítáme parťáky do týmu, co nezkazí žádnou srandu :)
  • MS Office, ŘP sk. B - aktivní řidič

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis. Pohovory probíhají online (skype / telefonát) - bez nutnosti osobního setkání.

Benefity

Proč se ti u nás bude líbit:

  • 5 týdnů dovolené
  • fajnový kolektiv, kde se můžeš učit každý den
  • "spontánní" firemní akce
  • občas s námi pojedeš na zahraniční služební cestu
  • pracovní doba 8-17 hod., ale vše je na dohodu (píchačky nevedeme)
  • sleva na obchodní produkty