Logistik montáže - junior (2 směny)

Plný úvazek
Mzda
22 000 Kč
Referenční číslo
11-21-349335
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rozumíte si s počítačem a dokážete se orientovat ve výkresové dokumentaci? Rádi byste profesně rostli, ale zatím jste nedostali příležitost ukázat své silné stránky? Ozvěte se nám!

Hledáme šikovného kolegu na oddělení logistiky.

Práce v čisté výrobě na dvě směny, v mladém kolektivu.

Náplň práce:

  • příprava a doplňování zboží pro čistou výrobu
  • zajištění předávky vstupního materiálu do určených částí montáže
  • kontrola a případné dočištění materiálu z výroby
  • zajištění toku logistických regálů a systémová změny
  • podíl na bezproblémovém chodu oddělení, podpora kolegů z montáže a expedice

Pošlete nám svůj životopis nebo zavolejte, rádi si s Vámi domluvíme osobní setkání.

Požadavky
  • min. SOU
  • fyzická zdatnost
  • uživatelská znalost PC ( Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • schopnost základní orientace ve výkresové dokumentaci
Benefity

Benefity:

  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • jazykové kurzy
  • Multisport karta
  • Benefit karta
  • 25 dnů dovolené
  • profesní vzdělávací programy a školení
  • permanentky do zoo, IQ Landia, HC Bílí tygři a FC Slovan Liberec
  • výhodné tarify od T-mobile
  • vánoční odměny na Benefit kartu
  • teambuildingové akce
  • firemní akce - grilovačky, kino, divadlo, večírky
  • občerstvení na pracovišti několikrát do roka
  • dotované automaty na teplé nápoje