LOGISTIK JUNIOR | 30 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
16-21-378068
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš se stát expertem v oblasti logistiky, ale zatím nemáš moc zkušeností? Pozice LOGISTIC JUNIOR je skvělou bránou, která ti může zajistit slibný kariérní posun. Pokud tě zajímá cesta produktu směrem k zákazníkovi a zároveň se nechceš nudit, je tato pozice právě pro tebe!

Co budeš mít na starosti?

  • zajišťování přepravy materiálu směrem ven z firmy
  • komunikaci s výrobním oddělením
  • komunikaci s dodavateli
  • práci v systému SAP
Požadavky

Co od tebe očekáváme:

  • ŠŠ vzdělání
  • pečlivost v rámci administrativních úkonů
  • schopnost komunikace
  • chuť se rozvíjet v oblasti logistiky
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • předchozí pracovní zkušenost výhodou, ne podmínkou
Benefity

Benefity:

  • příspěvek na dojíždění
  • jednosměnný provoz
  • stravenky
  • flexi passy
  • příspěvky na penzijní připojištění, pracovní jubilea
  • pravidelné firemní akce
  • kvalitní zaškolení
  • možnost profesního rozvoje v oblasti kvality
  • smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou