LOGISTIK - AKTIVNÍ NĚMČINA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
11-21-352009
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v oblasti logistiky a k tomu hovoříte dobře německy? Pak neváhejte a pošlete nám svoje CV!

Na pozici

budete:

  • zajišťovat zásobování
  • vystavovat objednávky, vybírat a jednat s dodavateli (cenové vyjednávání, obchodní a dodací podmínky, balení, apod.)
  • připravovat smluvní dokumentaci
  • kooperovat s dalšími odděleními
  • vyřizovat reklamace a vést reklamační řízení
  • fyzicky kontrolovat dodaný materiál, zodpovídat za správnost fakturačních údajů
  • zodpovídat za stav skladu materiálu a evidenci obalů
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost němčiny (B2)
  • min. 2 roky praxe v logistice
  • znalost logistických procesů, přepravy
  • dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel)
  • flexibilita, samostatnost, zodpovědnost
Benefity
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování (Gastro Card, vlastní jídelna nebo v terénu)
  • 3 dny zdravotní volno / Sick Day
  • intenzivní odborná školení v ČR i zahraničí, vlastní školící centrum
  • hrazené jazykové kurzy
  • mobilní telefon, notebook