LOGISTICS MANAGER | MLADÁ BOLESLAV | AŽ 100 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
11-21-406937
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením logistiky? Zvládnete pravidelnou komunikaci v AJ? Pak mi neváhejte zaslat Vaše CV!

Aktuálně obsazuji pozici: LOGISTIC MANAGER | MLADÁ BOLESLAVA | AŽ 100 000 KČ

  • Řízení a zodpovědnost za oddělení logistiky
  • Vedení týmu logistiky (5 podřízených)
  • Vedení týmu ve skladu ve spolupráci s vedoucím skladu (18 podřízených)
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli v logistických záležitostech
  • Spolupráce na projektech
  • řešení reklamace
  • Pravidelný reporting řediteli závodu
Požadavky
  • Min. ŠS vzdělání
  • Min. 3 roky praxe na vedoucí pozici v logistice
  • AJ B2 - pro denní komunikaci
  • Znalost automotive výhodou
  • Řidič. průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • meziroční zvyšování mezd
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • školení a kurzy
  • PC, telefon