LOGISTICKÝ SPECIALISTA / TACHOVSKO

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-21-403413-3
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Baví Vás komunikace s dodavateli,zákazníky ? Umíte anglicky či německy ?

Pak nám reagujte na pozici Logistiký specialista :-)

  • Zajišťuje včasnost dodávek pro zákazníky, včasné zprostředkování, dostupnost materiálu
  • Udržuje rovnováhu dostupného materialu, inventární obraty a náklady
  • Inventární kontrola a řízení, optimalizace zásob

l- Monitorování a optimalizace nákladů na dopravu

Požadavky
  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost AJ či NJ na dobré úrovni
  • znalost práce na PC MS Office (SAP -velká výhoda)
  • analytické schopnosti, odolnost vůči stresu
Benefity
  • 13 plat
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • kvartální odměny
  • jazyková výuka