Logistický specialista

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-21-377254
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta mimo automotiv hledáme kandidáta se zkušenostmi v logistice, zákaznickém servisu a s plynulou angličtinou.

Co vás čeká:

  • každodenní práce se standardními zákazníky převážně v IT příp. FR a DE
  • zajišťování kurýrní služby i pro B2C
  • každodenní spolupráce se všemi dopravci
  • komunikace s týmy zákaznického servisu ve Velké Británii (FR, DE) a Itálii
  • zajištění vyzvednutí pro odmítnuté / vrácené zboží (RMA)
  • zjišťování důkazů o poškození zboží během přepravy a reklamace UPS
  • vytváření pravidelných zpráv/reportů o přepravě
Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • min. SŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s plánováním dopravy
  • zkušenosti s řešením reklamací a péčí o zákazníky
  • analytické dovednosti
  • důslednost, pečlivost
  • pro-aktivní přístup k řešení problémů, schopnost týmové spolupráce
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • flexibilita, schopnost pružně reagovat na změny
  • mobilita, flexibilita, vytrvalost v plnění svěřených úkolů
  • spolehlivost, samostatnost – schopnost samostatného rozhodování
  • silné povědomí zákaznického servisu
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • roční bonusy
  • 80Kč/den stravenka
  • příspěvek na penzijní pojištění