Logistic & Supply Chain Specialist

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-21-356944
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte předchozí praxi z oblasti logistiky, supply chain nebo zákaznického servisu, kde jste využívali angličtinu? Práce v MS Office Vám není cizí a poradíte si se zpracováním dat a reportingem?

Přihlaste se na pozici Logistic and Supply Chain Specialist. Stanete se součástí týmu úspěšné potravinářské firmy, spoustu toho se naučíte, na denní bázi využijete angličtinu a navíc Vám nabídneme širokou škálu benefitů.

Pro více info nám zašlete životopis nejlépe v anglickém jazyce :)

Požadavky
  • dokončené SŠ vzdělání
  • angličtina pro bezproblémovou komunikaci
  • předchozí praxe v zákaznickém servisu, logistice nebo supply chain
  • pokročilá úroveň MS Office
Benefity
  • 13. mzda
  • měsíční prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč
  • zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce
  • profesní a odborné vzdělávání
  • finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • bonusy za doporučení nového zaměstnance