LOGISTIC LEADER- Automotive| až 100 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
9-21-352268
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete být v čele řízení logistiky pro zcela nové projekty do sériové výroby? Zajímaly by Vás i zahraniční projekty?

Máte zkušenost s vedením logistiky ve výrobní společnosti a dokážete plynule komunikovat anglickým jazykem?

Pokud Vaše odpověď na tyto otázky zní ano, pak je tato jedinečná pracovní příležitost správnou volbou.

Na co se můžete těšit:

  • Zajišťování logistiky pro počáteční fázi projektů
  • Komunikaci se zákazníkem a přebírání specifikací k projektům v oblasti logistiky
  • Komunikaci s dodavateli
  • Analýzu logistických toků
  • Koordinaci a zavádění zákaznických nebo interních logistických změn
  • Podporu projektového týmu logistiky
Požadavky
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenost z automotive výrobní společnosti
  • Pokročilá znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s projekty (zavádění nových projektů výhodou)
  • MS Office
Benefity
  • Náborová odměna 10.000 Kč
  • 25 dní dovolené + 3 dny sick day
  • Roční bonus (ve výši jednoho měsíčního průměrného výdělku)
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu (3kč/km dle reálně ujetých kilometrů)
  • Firemní aktivity