Linux Senior System Administrator

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-16-347876
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jako člen Production & Infrastructure Team budeš sledovat a hlídat hladký běh produkčních služeb, aplikací a informačních systémů, včetně serverové, úložné a síťové infrastruktury.

Součástí Tvé práce bude také poskytovat podporu L2 a občas i podporu na úrovni L3.

Tato role navíc navazuje na interní a externí IT oddělení a spolupráci s multikulturními týmy v kontinentální Evropě.

Náplň práce:

  • Nasazení, konfigurace, sledování a údržba serverů Linux a Microsoft (RHEL6,7, CentOS, Win Server 2012/16)
  • Implementovat a udržovat serverovou infrastrukturu na pokročilé úrovni
  • Konfigurovat a udržovat instance Oracle / SQL DB
  • Monitorování a zvyšování výkonu serverů, databází a aplikací (Nagios)
  • Zajištění správné konfigurace a údržby zálohování (Veritas BackupExec)
  • Schopnost automatizovat a zjednodušit každodenní rutinní úkoly (např. Bash)
  • Spolupracovat s odborníky pro aplikační infrastrukturu a bezpečnostní architekturu
Požadavky
  • VŠ v oboru informatiky nebo souvisejícího oboru
  • Výhodou je plynulá angličtina
  • Zkušenosti se správou Linux serverů
  • Znalost virtuálního prostředí a SAN / NAS (např. VMware ESXi / DELLEMC Unity) VÝHODOU ne podmínkou
  • Zájem o sledování nových serverových a databázových technologií
  • Analytické myšlení
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba (9:30 – 16:00 pevná)
  • Home Office (1 den/ týdně): závisí na dané pozici
  • 25 dní dovolené (dny dovolené navíc v případě loajality)
  • 2 Sick Day/ročně
  • 1 den volna ročně na CSR aktivitu
  • Roční výkonností bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5%
  • Příspěvek na životní pojištění příspěvek až 8.000,-Kč/rok
  • Cafeterie 14.000 Kč/ rok
  • Vánoční dárek v podobě 3.000 Kč/bodů ke konci roku
  • Extra body navíc v případě pracovního nebo životního jubilea
  • Stravenky
  • MultiSport karta (hrazeno přes Cafeterii)
  • Hodiny Jogy a Pilates zdarma
  • Káva a čaj v kuchyňce každý den
  • Ovocné pondělky
  • Jazykové kurzy výuky angličtiny (malé skupiny, výuka na pracovišti)
  • Zázemí pro sportovce a cyklisty (hlídané parkoviště, sprchy)
  • Výhodné nákupy u našich partnerů