Linux Senior Infrastructure Engineer - u metra Chodov

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-16-347877
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Řešení technických výzev na platformě Red Hat Enterprise Linux spolu s dalšími kolegy
  • Poradenství v oblasti technické architektury, návrh architektury, plánování a celkové realizace projektu
  • Podpora při optimalizaci a automatizaci infrastruktury
  • Udržování standardů pro vytváření a správu platforem
  • Podpora při řešení incidentů 3. stupně
Požadavky
  • Znalost Red Hat Enterprise Linux (RHEL) na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s řešením incidentů, vyladěním výkonu a zabezpečením
  • Dobrá technická znalost serverové infrastruktury založené na Intelu, nejlépe HPE Proliant a Huawei
  • Znalost Veritas Storage Foundation/Infoscale
  • Zkušenosti s programováním/skriptováním
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci
  • Plně hrazené stravenky
  • Benefitní program CAFETERIA
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy