Linux Developer Embedded

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-342764
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojď s námi vylepšovat lidské životy a vyvíjet přístroje, které zachraňují a vylepšují lidské životy.

Náplní Tvé práce by bylo konfigurovat OS Linux pro konkrétní HW (Yocto Project, i.MX6 processor platform). A v menší míře i programovat v C/C++ nízko úrovňový i aplikační SW.

Také by jsi spolupracoval na vývoji přístroje s ostatními členy týmu.

Do projektů jsme zapálení a střídáme si pracovní místa tak, aby se nám co nejlépe o dané věci komunikovalo, má to velký úspěch viditelný nejen při progresu projektu, ale také na viditelné spokojenosti celého týmu :-).

Pokud jsi technický příznivec, půjčíme Ti i nějaké testovací stroje i k soukromým účelům :)).

Napiš a pošli své CV.

Požadavky
  • Umět programovat v C/C++
  • Výhodou je znalost Qt a Yocto Project
  • Angličtina na úrovni technické dokumentace
Benefity
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Zajímavé technologické projekty z medcal oboru
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost delšího neplaceného volna
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Kafetérie a občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce