Linux Detektiv v telekomunikacích

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-10-345525
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Buď našim detektivem a pomáhej nám přijít na nesnáze v konektivitě.

Pracuješ v Linuxu, znáš příkazovou řádku, říká Ti něco diagnostika sítě a nevadí Ti pracovat bez grafického rozhraní? Chceš se rozvíjet v testovaní sítí a připojení?

Ideálně pokud máš analytické myšlení a zkušenost s trouble shooting, případně víš co je to Dump v síťovém provozu :-).

Jsme prima parta, která pracuje přímo v centru Prahy.

Pro zajímavost pracujeme s telekomunikačními a IP protokoly níže a bylo by fajn, kdyby jsi měl povědomí o některých z nich:

TCP/IP, UDP/IP

BGP, BFD, OSPF

GTP, GTPv2, GTPP, RADUIS, DIAMETER

SS7, SIP

MPLS

Sedíme v centru mezi Hlavním a Masarykovým nádražím.

Tak už na nic nečekej a pošli nám svůj životopis a my Ti zavoláme.

Požadavky
  • základní znalost Linuxu a sítí
  • znalost telekomunikačních protokolů velkou výhodou
  • komunikační schopnosti
  • anglický jazyk na úrovni čtení a psaní technické dokumentace
Benefity
  • možnost Home Office a flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • pondělky bagetky a sendviče
  • úterky ovoce a zelenina
  • středy obědy
  • čtvrtky dortíky
  • masáže na pracovišti
  • hrazená SIM se spoustou dat a příspěvěk na vlastní telefon
  • notebook