Linux Administrator

Plný úvazek
Mzda
65 000 Kč
Referenční číslo
2-16-355527
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Správa linuxových serverů

provozujících klíčové aplikace společnosti

  • Instalace a konfigurace operačního systému tak, aby odpovídala IT prostředí a splňovala bezpečnostní požadavky
  • Plánování kapacity, konsolidace, oprava systému a správa životního cyklu systémů Linux
  • Řešení incidentů a servisních požadavků, tvorba a údržba technické dokumentace
  • Odstraňování problémů s operačním systémem, hardwarem a sítí
  • Poskytování odborných znalostí o prostředí Linux ve spolupráci s architekturou IT Infrastructure
  • Spolupráce s dalšími IT týmy / prodejci, účast na projektech.
Požadavky
  • Angličtina - alespoň technická
  • Pracovní zkušenosti na podobné pozici 3+ let
  • Správa operačního systému Linux.
  • Požadovaná znalost RHEL 5+ nebo CentOS 5+. Výhodou jsou pracovní zkušenosti s RHEL / CentOS 7.x.
  • Administrace / automatizace RedHat
  • Znalost aplikačních / webových serverů JBoss / Apache Tomcat
  • Znát síť TCP / IP, konfiguraci VMware ESXi, konfiguraci BCP a DR, obecné znalosti IT
  • Zkušenost s MS Azure je výhodou
Benefity
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Stravenky