Letní job v Athénách?

Plný úvazek
Mzda
1 150 - 1 350 €
Referenční číslo
6-6-356161
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Právě jsi dokončil/a SŠ a máš chuť vyrazit do světa?

A co takhle strávit letní prázdniny v Řecku? Nebo i déle? Třeba jeden rok?

Mezinárodní firma v Řecku, která spolupracuje s nejznámějšími společnostmi na světě, potřebuje nové členy týmu.

Týmu, který bude poskytovat technickou a zákaznickou podporu v češtině/slovenštině.

Pokud chcete využít vaše komunikační dovednosti, získat zkušenosti a zároveň být součástí mladého a motivovaného týmu, neváhejte a hlaste se!

Veškeré dokumenty, letenky a ubytování hradí firma!

Na Tobě je jen poslat životopis na: barbora.zackova@grafton.cz

Požadavky
  • rodilý mluvčí - čeština nebo slovenština
  • dobrá znalosti angličtiny (B2+, pohovor a školení v angličtině)
  • dobré komunikační schopnosti
  • flexibilita - nástup možný ihned
Benefity
  • cestovní výdaje do Řecka (letenky)
  • ubytování v Aténách na dva týdny v hotelu zajištěno + podpora v hledání ubytování trvalejšího charakteru
  • otevření bankovního účtu, získaní potřebných dokumentů
  • 13. a 14. mzda
  • finanční bonusy (letní, vánoční, velikonoční) + odměny
  • slevy (restaurace, obchody, fitness...)
  • jazykové kurzy
  • firemní lékař