Letní brigáda ve výrobě v BOSCH DIESEL Jihlava!

Plný úvazek
Mzda
24 000 Kč
Referenční číslo
6-18-376770
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete zkusit něco nového? Přivydělat si, protože jste zůstali náhle bez práce?

Nabízíme Vám práci na zkoušku na montážní lince nebo u CNC strojů v čistém a moderním prostředí!

Uzavřeme s Vámi pracovní poměr na minimálně tři týdny a pokud se Vám u nás práce bude líbit, můžete u nás pokračovat.

Pracuje se ve dvou nebo třísměnném provozu, směny jsou osmihodinové.

Výdělek je závislý na směnném modelu, ve kterém pracujete a také na profesi.

Nástupní mzda se pohybuje u montážního dělníka od 24 000 Kč, u obsluhy CNC strojů od 26 000 Kč.

Požadavky

Min. věk 18.let.

Minimálně ukončené základní vzdělání pro profesi montážní dělník.

Minimálně ukončenou střední školu strojírenského nebo jiného technického směru pro profesi obsluha obráběcích strojů CNC.

Manuální zručnost

Benefity

Odměna 6 000 Kč za každý odpracovaný měsíc!

Dotované závodní stravování (výběr až z pěti jídel, cena od 16,50 Kč a noční jídlo zdarma).

Důkladné zaškolení v případě chybějící praxe v oboru.

Dovolená 5 týdnů.