LÉKÁRNÍK/CE - Teplice

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-13-370839
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vystudovaný farmaceutický obor na VŠ? Jsi komunikativní a baví Tě práce s lidmi? Fajn kolektiv je pro Tebe důležitý?

Kam aktuálně příjímáme lékárníky/ice?

  • Chomutov
  • Teplice
  • Rumburk
  • Žatec
  • Louny

Co Tě čeká?

  • komunikace s klienty
  • komunikace s dodavateli
  • poskytování kvalitní péče zákazníkům
Požadavky
  • vystudovaná VŠ v oboru Farmacie je podmínkou
  • zájem o obor lékárnictví
  • ochota naslouchat a pomáhat
Benefity

pro lékárníky -

Benefity:

5 týdnů dovolené, Stravenky, Příspěvek na dětský tábor, Slevy na zaměstnanecké nákupy

Plán podpory na mateřské a rodičovské dovolené, Práce a vzdělávání

Interní kurzy a školení, Příspěvek na atestaci

Členské příspěvky (ČLnK a ČKFA), Příspěvek na sanitářský kurz, Pracovní oděv zdarma

Příspěvek na obuv

Ostatní:

Odměna za doporučení, Dárek k jubileu a výročí u společnosti

Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění, Profesionální finanční poradenství zdarma

Exkluzivní slevy u partnerských společností

Kariérní rozvoj – zmíněn v inzerci = Rozvinutý kariérní program.

  • Příspěvek na bydlení nebo služební byt – nemusí být všude ( ale pokud by to byl rozhodný faktor pro

kandoše může ho získat.)

  • Příspěvek na dojíždění
  • Uhrazení členského příspěvku ČLnK - všude – u každé pozice garantován