LÉKAŘI BEZ HRANIC | Head of Fundraising

Referenční číslo
18-26-356053
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Lékaři bez hranic jsou jednou z největších humanitárních a zdravotnických organizací na světě s projekty ve více než 70 zemích světa. Zaměřují se na poskytování krizové zdravotnické pomoci populacím postiženým válkami, přírodními katastrofami či nedostatkem základní zdravotní péče a nyní do svého týmu hledáme:

Head of Fundraising

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vypracování víceletých strategií fundraisingu a ročních plánů
  • Vedení procesu analýzy a krátkodobých / dlouhodobých prognózovaných příjmů pro MSF CZ
  • Vedení více než 80 000 současných a inspirování nových dárců, aby přispívali do MSF CZ se zaměřením na růst a pravidelné dárcovství
  • Starost o kompletní odvětví marketingu (direct mail, digital marketing, telemarketing, fundraisingové akce a dárcovské služby, jakož i individuální fundraising)
  • Koordinace vytváření a provádění všech fundraisingových kampaní, činností podle ročního plánu
  • Provádění a zajištění pravidelné analýzy a zpráv o všech fundraisingových činnostech
  • Podpora, motivace, dohled a rozvoj týmu FR
  • Účast na zasedáních / diskuzích manažerského týmu v pražské kanceláři
  • Účast na mezinárodních setkáních a platformách FRF, klíčových mezinárodních pracovních skupinách a iniciativách, spolupráci na politikách, postupech a strategiích získávání finančních prostředků a rozvíjení silných pracovních vztahů s protějšky v konkrétních subjektech MSF.

Profesní životopis a motivační dopis (obojí v AJ) zasílejte na e-mail : hr-cz@prague.msf.org s názvem v předmětu e-mailu HEAD OF FUNDRAISING!

Požadavky

Co by jste na tuto pozici měli mít?

  • Formální vzdělání v oblasti řízení podniku, ekonomiky, marketingu nebo ekvivalentních zkušeností
  • Nejméně 6 let odborné praxe v fundraisingu nebo marketingu / prodeji nejlépe v mezinárodním prostředí
  • Nejméně 4 roky zkušeností s vedením lidí
  • Zkušenosti s navrhováním, správou a implementací marketingových (akvizičních, retenčních) nebo fundraisingových strategií
  • Silná schopnost prokázat iniciativu, kreativitu a podnikatelského ducha k dosažení požadovaných výsledků
  • Silné analytické dovednosti; nástroj pro tabulky, rozpočty a předpovědi. Schopnost kontrolovat a spravovat rozpočet
  • Kreativní a inovativní přístup při zachování zdraví organizačních příjmů
  • Kritické myšlení a schopnost řešit problémy
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Psaná a mluvená Angličtina PODMÍNKOU
  • Český jazyk je výhodou
  • Pravý zájem o humanitární oblast a závazek k hodnotám MSF
  • Optimismus a smysl pro humor
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Smlouva na 2 roky (náhrada za kolegyni na mateřské dovolené)
  • Konkurenční plat v sektoru českých nevládních organizací
  • Stabilní a motivovaný tým s hlubokými zkušenostmi s fundraisingem
  • Pracujte pro významnou mezinárodní humanitární organizaci
  • Zaměstnanecké výhody v souladu s vnitřní politikou MSF: 5 týdnů dovolené, Sick days, možnost homeoffice, jazykové kurzy, profesní a osobní rozvoj, příspěvek na dopravu
  • Dogfriendly office
  • Moderní kanceláře na Palmovce s výbornou dostupností