Lékař

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-25-364848
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro soukromé zdravotnické zařízení v Ústí n.L. obsazujeme pozici Lékaře !

Vaší náplní práce bude především:

  • provádění vstupních vyšetření dárců, dohled na plazmaferézou
  • příjem a vyšetření dárců pro odběr plasmy
  • informovaní zájemců o významu darování plasmy
  • lékařský dohled nad chodem plazmacentra
Požadavky

Pozice je vhodná pro zkušené lékaře/ lékařky, ale i pro mladé začínající lékaře/lékařky hledající praxi po úspěšném ukončení základního kmene.

Benefity
  • nabízíme dohodu o provedení práce nebo zkrácený úvazek
  • ideální i pro aktivní lékaře v důchodovém věku, kteří si chtějí zajistit životní nadstandard
  • vhodné i pro mladé začínající lékaře/ky hledající zajímavou praxi bez nekonečných služeb