LEARNING & DEVELOPMENT SPECIALIST

Referenční číslo
11-14-401398-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete být klíčovým členem evropského týmu pro rozvoj zaměstnanců? Implementovat globální vzdělávací program v Čechách a na Slovensku? Pracovat v Liberci s částečným home office a občasnými služebními cestami?

Co budete dělat:

  • Identifikace školicích potřeb v regionu a vytváření nabídky školení pomocí LMS,
  • Vedení zavádění globálních vzdělávacích programů pro Česko a Slovensko,
  • Navazování partnerství s místními dodavateli školení,
  • Odborné poradenství v oblasti vzdělávání,
  • Zefektivnění a řízení stávajících procesů
  • Sledování účinnosti školení a zvyšování kvality podle potřeby
  • pracovní poměr je sjednán na dobu pokrývající mateřskou dovolenou naší kolegyně.
Požadavky
  • Silné komunikační dovednosti a asertivita
  • Schopnost implementovat rozhodnutí a procesy a motivovat ostatní
  • Samostatnost, motivace a skvělá pracovní organizace
  • Flexibilita a ochota učit se nové věci a kultury, ocenění produktivity
  • Znalost SAP SuccessFactors (výhodou)
  • Minimálně 3 roky praxe na podobné pozici v automobilovém nebo výrobním sektoru
  • Dobrá znalost češtiny a angličtiny
Benefity
  • pololetní mimořádné odměny
  • 13. plat a další benefity
  • pravidelný růst průměrného výdělku
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba, 2x HO/ týden
  • finanční odměny při pracovních výročích a živ. jubileích
  • mobilní telefon
  • poukázky na sport a masáže