Lean specialista - nástup možný IHNED

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-354794
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud máte technické vzdělání a zkušenost s využitím metod štíhlé výroby a zároveň ovládáte anglický jazyk nebo německý jazyk na komunikativní úrovni - máme pro Vás příležitost!

Budete mít na starosti zlepšování výroních procesů a postupů, optimalizaci výrobních pracovišť. Budete zodpovědný za výrobní KANBAN a realizaci 5S workshopů a jejich vyhodnocování

Povedete projekty v této oblasti a budete spolupracovat s mezinárodním týmem LEAN specialistů.

Požadavky
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost metodik štíhlé výroby (5S, Kanban, Kaizen, VSM, SMED, …)
Benefity
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky/příspěvek na stravování