Laboratorní pracovník- chemik v lakovacím procesu

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
109-4-405213-3
Popis pozice

Právě obsazujeme pozici lakovacího technologa - laboranta!

Máte praxi v oblasti lakovnictví? Máte vzdělání chemického směru? Domluvíte se německy nebo anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Náplní práce na pozici Lakovacího technologa bude:

  • Lakování komponentů na automatické výrobní lince
  • Chemické analýzy směsí a identifikace příměsí
  • Kontrola kvality lakovacího procesu a záznamy do systému
  • Měření tloušťky vrstvy barvy
  • Objednávání materiálu a náhradních dílů
  • Ověřování, kalibrace a dokumentace laboratorního vybavení
  • Zlepšování efektivity lakování a výrobních procesů
Požadavky
  • Min. SŠ chemického zaměření
  • Německý nebo anglický jazyk - schopnost komunikace s německými kolegy v pracovním kontextu
  • předchozí zkušenost s lakovacím procesem nebo s technickým chemickým procesem
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Orientace v metodách lean, SMED
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky