LABORANT| NOVÝ PROJEKT| až 40 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-22-354478
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chemické rozbory materiálů Vás odjakživa bavily? V laboratoři se cítíte jako ryba ve vodě a chcete se podílet na zcela novém projektu?

Pokud hledáte pracovní příležitost mimo oblast automotive, máte chemické vzdělání, zkušenosti z laboratorního testování materiálů a německý/ anglický jazyk na komunikativní úrovni, tak nám neváhejte reagovat na pozici!

Co bude pracovník laboratoře dělat?

  • Provádí testování použitých surovin a materiálů pro výrobu pomocí mechanických a elektronických měřidel
  • Kontroluje průběžně kvalitu výroby
  • Vytváří reporty a zprávy z proběhlých kontrol kvality
  • Podílí se na tvorbě postupů a metod pro analytické testování
  • Podílení se na kalibraci analytických zařízení a správa technické dokumentace k obsluze přístroje
  • Odpovídá za kvalitu vstupních surovin pro výrobu
  • Provádí kvalitativní kontrolu prvního kusu výrobku a následně uvolňuje výrobu
  • Zjišťuje příčiny závad reklamovaných výrobků a podílí se na nápravných opatření
Požadavky

Koho hledáme na pozici LABORANT?

  • SŠ/ VŠ vzdělání chemického zaměření
  • zkušenosti na pozici laboratorní chemik
  • výhodou znalost metody MSA (analýza systému měření)
  • znalost chemických výpočtů (množství materiálu, koncentrace, chemické reakce,...)
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ získáte plusové body
  • pokročilá znalost MS Office, SAP
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • až 10% měsíční finanční bonus