LABORANT - ANALYTICKÁ LABORATOŘ, 32 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
13-4-391929-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

JSI ČERSTVÝ ABSOLVENT A HLEDÁŠ SI PRÁCI?

Máš vzdělání chemického či potravinářského směru?

Nevadí ti pracovat na denní/noční směny?

Pak hledáme právě TEBE!

Na pozici LABORANTA budeš mít na starosti:

  • Chemické a senzorické testování surovin, mezivýrobků a finálních výrobků
  • Zajišťování kvalitativních záznamů a reportů
  • Spolupráci s ostatními odděleními (výroba, sklad, plánování)
  • Řešení případných kvalitativních problémů

Práce na směny: 12 hodinové - krátký/dlouhý týden vč. víkendů: 6:00- 18:00, 18:00 - 6:00

Nástup: Ihned

Lokalita: Praha 9 - Kyje

Mzda: cca 32 000 Kč

Požadavky
  • Odborné chemické vzdělání (potravinářství výhodou)
  • Praktické zkušenosti v oblasti analytické chemie, zkušenost s prací na HPLC vítána
  • Nutná znalost základní laboratorní praxe
  • Znalost práce s PC
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Proaktivní přístup k práci
Benefity
  • 1 týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Kafeterie
  • Pitný režim na pracovišti zdarma
  • Možnost získání praxe v mezinárodní společnosti