Koordinátor/Stavbyvedoucí–liniové stavby, výstavba

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-5-379290
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do firmy se sídlem v Ústí nad Labem, hledám koordinátora liniové stavby s minimálně 2 lety zkušeností na obdobné pozice.

Pracovní náplň:

příprava, koordinace a řízení svěřených zakázek

tvorba harmonogramů

dohled nad prováděnou prací

přidělování a kontrola kvality práce dodavatelů a techniků společnosti

odpovědnost za plnění termínů

přejímání zakázek od dodavatelů

předávání zakázek

zpracování kalkulací zakázek

zpracování podkladů pro fakturaci

odpovědnost za finanční výsledky zakázek

účasti na kontrolních dnech - jednání s investory a zákazníky

související administrativní činnosti

Požadavky

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro nebo stavební

zkušenosti a znalosti z liniové výstavby

práce na PC (MS Office, AutoCad, Microstation)

ŘP skupiny B

organizační schopnosti

samostatný aktivní přístup k práci

schopnost dobré komunikace a týmové práce

pečlivost, svědomitost

časovou flexibilitu

ochotu cestovat

orientace v elektronické projektové dokumentaci

orientaci v související legislativě a normách

trestní bezúhonnost

výhodou zkušenosti a znalosti z výstavby optických sítí a metalických sítí

výhodou zkušenosti s výstavbou dobíjecích stanic

výhodou osvědčení autorizovaný inženýr/technik

výhodou vyhláška 50/78 Sb.

znalost AJ výhodou

Benefity

dynamické prostředí

možnost profesního růstu

notebook, mobilní telefon

osobní automobil s možností využívání k soukromým účelům

příspěvek na penzijní pojištění

školení, certifikace, jazykové kurzy, prostor pro sebevzdělávání a další osobní rozvoj

sickdays

odpovídající platové ohodnocení

práci na plný pracovní úvazek

práci ve stabilní české firmě