Koordinátor UA pracovníků ve výrobě, České Velenice

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-25-378594
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rád/a pracuješ s lidmi, jsi časově flexibilní a domluvíš se česky a ukrajinsky případně rusky?

Pokud ano, jsi náš člověk, obsazujeme pozici koordinátora agenturních pracovníků pro výrobní společnost v Českých Velenicích.

Hledáme komunikativního člověka, který bude úzce spolupracovat s týmem pracovníků z Ukrajiny, vedoucími pracovníky a zaměstnavatelem. Ideální kandidát je časově flexibilní člověk, který rád pracuje s lidmi a poradí si za každé situace a zároveň je pečlivý a administrativa mu nečiní problém.

Náplní práce bude koordinace při příjezdu pracovníků z Ukrajiny a budeš pravá ruka pro první dny, což mimo jiné znamená:

  • tlumočení při podpisu smluv a nástupu pracovníků do zaměstnání
  • občasné překlady na pracovišti
  • podpora pracovníků (tlumočení, pomoc s adaptací na pracovišti a v dané lokalitě)
  • informování o směnách, změnách v docházce
  • úzká komunikace s vedoucími pracovníky a zaměstnavatelem
  • pomoc při přípravě podkladů pro mzdy/docházky
  • komunikace s úřadem práce
Požadavky

Na pozici koordinátora agenturních pracovníků budeš potřebovat:

  • komunikativní znalost českého a výbornou znalost ukrajinského jazyka
  • velmi dobré komunikativní dovednosti
  • organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • časovou flexibilitu
  • řp. sk. B a možnost dojíždět vlastním vozem do Českých Velenic a občas do Českých Budějovic
Benefity
  • práci na plný úvazek s maximální časovou flexibilitou
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní notebook a telefon
  • stravenky