KOORDINÁTOR TOKU MATERIÁLU - až 45.000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-21-354053
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti ve výrobní společnosti a vždycky Vás strašně zajímala oblast logistiky? Tak nyní máte příležitost ! Hledáme někoho kdo má i menší praxi v logistice a nadále by se chtěl rozvíjet jako KOORDINÁTOR TOKU MATERIÁLU.

Náplň práce:

  • zajištuje tok materiálu výrobou a manipulaci
  • navrhuje úpravu pracoviště a přesuny pro potřeby uložení materiálu
  • vytváří příslušnou dokumentaci
  • má přehled o stavu zásob a vytížení linek

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (technický/ekonomický směr)
  • zkušenosti ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s nastavováním materiálových toků a zásob
  • anglický jazyk - úroveň komunikace na pracovišti (technická dokumentace, komunikace s nadřízenými)
  • analytické schopnosti
  • organizační schopnosti
  • vyjednávací dovednosti
  • zkušenosti s kancelářským SW MS Office
  • řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou:

  • zkušenosti v oblasti logistiky, plánování, skladování
Benefity
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • variabilní systém odměn
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnosti jak dál kariérně růst