KOORDINÁTOR TECHNICKÉ DOKUMENTACE / LEADER OF DESIGN DRAUGHTSMEN

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341439
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta, mezinárodní engineeringovou společnost zabývající se vývojem plastových částí do automotive, hledáme zkušeného kandidáta na vedoucí pozici týmu kresličů.
pozice:

Náplň práce:
- vytváření a správa výrobní a technické dokumentace z 3D dat
- koordinace členů týmu specialistů technické dokumnetace
- koordinace projektů, rozdělování práce
- analýza jednotlivých plastových komponentů vozidel
- vytváření doprovodné dokumentace
- odovědnost za změnové řízení technické dokumentace, dodržení kvality a termínů
- komunikace se zákazníky (v německém jazyce)
- úzká spolupráce s vývojovým oddělením

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalost Siemens NX nebo Catia V5
- zkušenost s vedením malého týmu a koordinací projektů
- znalost technické dokumentace
- týmový hráč
- spolehlivost, kreativita, flexibilita a samostatnost

Benefity

- 13. plat
- bonus za přítomnost (500,-/měs.)
- příspěvek na stravování a firemní kantýna
- příspěvek na jazykové kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění
- pružná pracovní doba
- 25 dnů dovolené
- možnost učit se od zkušených kolegů
- přátelské prostředí
- práce s předními automobilovými značkami