Asistent/ka týmu - účast na eventech!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
19-12-345748
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi akční, komunikativní a nebojíš se výzev? Baví tě administrativa, ale zároveň se chceš realizovat i při pořádání eventů? Máš perfektní angličtinu a chceš ji i nadále využívat v mezinárodním prostředí?

Pokud byla otázka na všechny otázky ano, hledáme právě tebe :)!

Nevadí, že nemáš 10 let praxi, stačí nám i malá zkušenost, ale co je hlavní - zapálení pro věc a také to, že nebereš práci na lehkou váhu.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • zdokonalení svých dovedností v oblasti administrativy
  • každodenní využívání angličtiny
  • support přátelského týmu
  • nabrání zkušeností i z oblasti event managementu
  • potencionální budoucí růst
  • skvělé benefity

Lokalita - Praha 4

Nástup - Ihned!

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • výborná znalost angličtiny - každodenní využití, komunikace s Indií, vedení je z části také anglicky hovořící
  • pečlivost a smysl pro detail
  • výborné organizační dovednosti - hlavně stanovení priorit
  • zápal pro věc, být energický :)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • cafeterie
  • stravenky
  • multisport karta
  • 4 sick days
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • občerstvení na pracovišti + moderní relax zony
  • teambuildingové aktivity